Kontakta oss gärna, det är det vi är här för!

Vi finns i hjärtat av Kungsbacka


Borgås Gårdsväg 20
434 39 Kungsbacka

Telefon 0300-700 50
Fax 0300-700 55

www.eabverktyg.se
info@eabverktyg.se

VD


Hans
hans@eabverktyg.se
0300-700 52 / 0707-71 58 36

Säljare


Lars "Stabben" Johansson
lars@eabverktyg.se
0300-700 54 / 0707-71 58 34

Distrikt - Västra och Södra Sverige samt Värmland

Jimmy Karlsten
jimmy@eabverktyg.se
0300-68 28 81 / 0707-71 58 35

Distrikt - Stockholm, Dalarna, Östkusten, Gotland, Norrland

Ekonomi


Ingvar
ingvar@eabverktyg.se
0300-68 28 84

Marknad &
Försäljning


Johan
johan@eabverktyg.se
0300-700 51 / 0707-42 56 05

Inköp & Order


Eva
eva@eabverktyg.se
0300-700 53

Daniel
daniel@eabverktyg.se
0300-68 28 82 / 0703-65 45 55

Lager


Kjell
kjell@eabverktyg.se

Order


order@eabverktyg.se
0300-700 50